Blešák poprvé ve spolupráci s obchodem Nadace Veronica

Milí přátelé našeho Blešáku,

srdečně vás zveme na další akci, která se bude konat opět po měsíci – 17.10.2015 v čase od 08:30 do 11:30 v KD Rubín Brně Žabovřeskách.

Nově se můžete těšit na hostující stánek dobročinného obchůdku Nadace Veronica, který se bude naší akce a doufáme, že i dalších, účastnit. Společně sdílíme myšlenku „blešáků“, které pomáhají nacházet našim nepotřebným věcem nový domov a díky tomuto přístupu nekončí předčasně v popelnicích 🙂 Tato nadace založila jako jedna z prvních v ČR tři dobročinné obchůdky v Brně, kterým můžete věnovat nepotřebné, ale dosud funkční věci, a díky jejich prodeji tak přispějete na veřejně prospěšné projekty týkající se ekologie a ochrany přírody v Brně. Lidé tak mohou levněji nakoupit hezké věci a zároveň tak pomáhat svému okolí. A pozitivní je i to, že se tak jinde nevyužité oblečení či domácí vybavení dočká „vrácení zpátky do života“ a udělá radost dalšímu člověku.

Mimo tří kamenných obchůdků nadace můžete tedy nově navštívit i její hostující stánek přímo u nás na blešáku. Podpořit „dobrou věc“ můžete jednak zakoupením vystaveného zboží, nebo darováním věcí k prodeji.

Díky této spolupráci nabízíme našim návštěvníkům nejen možnost nákupu a prodeje, ale nově i MOŽNOST DAROVÁNÍ VĚCÍ NA DOBROČINNÉ ÚČELY NADACE ! Více o nadaci, jejích obchůdcích a aktivitách se dozvíte na stránkách: nadace.veronica.cz. 

A jak poznat, co se na darování hodí ? Je to jednoduché, když budete zvažovat, co byste chtěli nadaci věnovat, zeptejte se sami sebe: „Koupil/a bych si to ?“ Jinak zde můžete či věnovat vše, co se běžně vidí u nás na blešáku, tzn. oblečení, boty, dekorativní předměty, věci do domácnosti, bižuterii, obrazy, nářadí, hračky, gramofonové desky, sběratelské předměty jako mince, známky, pohlednice, porcelán, …Věci musí být „prodejné“, tzn. funkční, čisté, nepoškozené. Výjimku tvoří pouze sběratelské předměty a kuriozity.

Takže neváhejte a podpořte dobrou věc svojí účastí 🙂

Pro registraci vlastního prodejního místa (stůl – vel. 120x80cm, klasický kuchyňksý stůl, židle, vč. možnosti doplnění prodejního místa o vlastní stojánek na šaty, popř. krabici se zbožím) pište na mail: blesak@slunovrat.org (paní Procházková). Registrační poplatek se hradí na místě a činí 100,-/registrovaná osoba.

Kupující mají vstup ZDARMA a jsou vítáni v jakémkoli počtu. Zároveň vás prosíme abyste akci podpořili sdílením pozvánky mezi svými přáteli, popř. vylepením letáčku na nástěnce ve škole, školce, úřadě, svém pracovišti…

Děkujeme a těšíme se na vaši účast.

Za tým blešárníků, Lenka

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *