Dětská burza JARO-LÉTO v bohunické hasičce 22.-23.3.2014

A je to tady. Díky zájmu veřejnosti o poslední akci jsme se rozhodli dětskou burzu zopakovat. Tentokráte se bude jednat o sortiment jaro-léto. Takže pokud vám dítka zase povyrostla a rádi byste vyměnili menší velikosti za větší, neváhejte a využijte této skvělé příležitosti k výhodnému prodeji i nákupu.

K prodeji můžete donést např. dětské oblečení, boty, sportovní potřeby, hračky, knihy, … Uvítáme i větší velikosti oblečení a obuvi, které by se daly zařadit do kategorie „vhodné pro mládež“ do 18 let.

SO 22.3.2014:  8:00 – 11:00 příjem zboží do komise, 11:00 – 18:00 prodej NE 23.3.2014:  9:00-12:00 prodej, 12:00 – 16:00 vyúčtování a vrácení neprodaného

Vstupné pro nakupující je ZDARMA. Prodejci hradí 1,-Kč za každý přijatý kus zboží do komise a 15% z ceny prodaného zboží.

Pokud máte zájem registrovat se jako prodejci, je potřeba napsat si o osobní číslo prodejce na: evaprochazka@seznam.cz. Počet míst je omezen, tak to raději nenechávejte na poslední chvíli 🙂

K prodeji je třeba zboží řádně označit a zapsat do prodejního listu (příklad štítků k označení zboží a prodejní list najdete vpravo dole ve složce Ke stažení). Štítky si můžete vyrobit i sami, ovšem měly by být umístěny alespoň na dvou místech na zboží a samozřejmě tak, aby se snadno neodlepily (buď použít velmi kvalitní lepky nebo štítky přišít či přišpendlit spínacím špendlíkem). Do komise se přijímají pouze věci čisté a nepoškozené. Počet přijatého zboží na osobu je omezen na max 100ks.

Uvítáme, když nám pomůžete v propagaci této akce mezi svými přáteli. Větší návštěvnost vám zajistí větší prodej i jistotu zachování pořádání této akce v budoucnu. Pozvánku na akci nám můžete pomoci sdílet na Facebooku nebo přeposláním či vyvěšením letáčku na tuto akci.

Děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu 🙂

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *