Prodejní podmínky

Na dětské burze máte možnost nakoupit či prodat věci pro děti i mládež podléhající dané sezóně.

Zboží určené k prodeji bude přijímáno pouze ve stanovené dny a určené hodiny (viz. Letáček konkrétní akce) v prostorách bývalého pivovaru na ul. Palackého náměstí, v Brně Řečkovicích (zastávka autobusu 42, 65 a 70)

Prodej zboží bude uskutečněn za těchto podmínek:

  1. Přijímáme oblečení pro děti a mládež, a to obuv, hračky, sportovní potřeby, a jiné. Z kapacitních důvodů nepřijímáme kočárky a klasické dřevěné postýlky. K prodeji budou přijaty pouze věci moderní, čisté, a zachovalé. Pořadatelka si vyhrazuje právo omezit počet přijímaných věci z kapacitních důvodů a nezařadit na burzu neprodejné či jiným způsobem nevhodné zboží (jedná se zejména o věci špinavé, flekaté či hodně zničené).
  2. Zboží je přijímáno pouze do komisního prodeje, a to ve dnech pro příjem vymezených. Neprodané věci se vracejí prodejci. Nevyzvednuté věci jsou poukázány na charitu.
  3. Cenu zboží si volí prodávající. Za každý kus zboží přijatého do komise je účtován nevratný manipulační poplatek 1kč/kus, v případě větších věcí (kola, lyže, autosedačky, atp.) 20 Kč/kus. Při závěrečném vyúčtování prodaného zboží je z celkové ceny nově odečteno pouze 15% na pokrytí nákladů akce.
  4. Prodávající si musí požádat o přidělení osobního čísla (na tel.č.: 605 089 298 nebo e-mail: evaprochazka@seznam.cz). Poté si stáhne a vyplní formulář Prodejni list – aktualni (viz. záložka Ke stažení) a označí prodávané zboží Štítky k označení zboží.
  5. Do prodejního listu vyplní v záhlaví své osobní číslo a níže seznam zboží k prodeji (pořadové číslo, popis, cena). Při popisu jednotlivých věcí v evidenčním listu se uvádí zejména označení druhu věci (např. tričko s kr. rukávem, rifle, …), barvu, velikost a nějaký výraznější identifikační znak (např. proužek, obrázek medvídka, značka …).
  6. K označení zboží lze použít vlastní štítky nebo námi vytvořené (viz. Ke stažení). Zboží označíte řádně třemi štítky. Dva štítky umítěte na viditelném místě (nejlépe na přední straně a u označení velikosti), třetí by měl být skrytý (v kapse, v rukávu nebo nohavici). Komplet (např. tepláková souprava) sepněte k sobě zavíracím špendlíkem nebo sešijte. V případě obuvi vlepte cedulku do každé boty zvlášť.

Příklad vyplněného štítku:

stitek-priklad

  • osobní číslo: 12
  • pořadové číslo: 1
  • cena: 50,-