Dětská samoprodejní burza v bohunické hasičské zbrojnici

Vážení přátelé, dovolujeme si vás pozvat na dětskou samoprodejní burzu, která se bude konat v bohunické hasičské zbrojnici na Ukrajinské ulici 2b v Brně v pátek 19.6.2015 od 14:30 do 17:30.

Samoprodejní burza znamená, že si prodejci zažádají o prodejní místo a prodávají si své věci sami. Za prodejní místo se hradí poplatek 80Kč a neplatí se žádné další poplatky či procenta z prodaného zboží. Kupující mají vstupné ZDARMA.

Co se týče sortimentu, mělo by se jednat o dětské sezónní oblečení léto a jen lehčí spíše jarní věci. Mimo oblečení můžete prodávat i hračky, knížky, kočárky, věci pro miminka, prostě cokoli, co patří k dětem do 18 let věku. Věci musí být čisté a funkční.

Počet prodejních míst je omezen, proto je nezbytná registrace prodejce a získání registračního čísla. Číslo získáte na: blesak@slunovrat.org, tel: 605089298, paní Eva Procházková.

Navigace: Zastávka šaliny č. 6 a 8 Krematorium, přejít přes koleje vlevo a pěšinkou kolem oploceného areálu Družba cca 300 m k hlavní bráně hasičky (sál v 1.patře). Věci lze přivést autem a vyložit v areálu hasičky, ale pak je nutné auto přeparkovat za bránu (musí být volný prostor pro případný výjezd hasičských aut při zásahu).

Těšíme se na vaši účast.

 

 

 

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *